About me

Jarek Kwas Fotofrafia produktowa i reklamowa. Grafika komputerowa. Olsztyn.

Jarek Kwas

Od małego byłem wielkim pasjonatem kinematografii, dzięki której dowiedziałem się jak odpowiednio dobrane światło może wpłynąć na odbiór obrazu przez człowieka. Filmy wspaniałych reżyserów takich jak Stanley Kubrick czy Wes Anderson zachęciły mnie do rozwijania swoich umiejętności w fotografii i projektowaniu graficznym.

Od ponad 15 lat stale udoskonalam swój warsztat, a 4 lata temu zdecydowałem się otworzyć własne studio. Od tego czasu zajmuję się przekształcaniem myśli i pomysłów w profesjonalne obrazy.

Uwielbiam kreatywne wyzwania i przełamywanie utartych schematów. Specjalizuję się w fotografii produktowej i kulinarnej, a także w projektowaniu logo i innych elementów identyfikacji wizualnych. Moje połączone doświadczenia z dziedziny fotografii i grafiki pozwalają mi tworzyć obrazy dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszam do współpracy!

From an early age, I was passionate about cinematography, thanks to which I learned how properly selected light can affect the perception of an image by a human. The films of great directors such as Stanley Kubrick and Wes Anderson encouraged me to develop my skills in photography and graphic design.

For over 15 years I have been constantly improving my workshop, and 4 years ago I decided to open my own studio. Since then, I have been transforming thoughts and ideas into professional images.

I love creative challenges and inventing new looks. I specialize in product and food photography, as well as in logo design and other elements of visual identification. My combined experience in the field of photography and graphics allows me to create images tailored to your needs.

I am looking forward to our cooperation!

Usługi / Services

  • Fotografia produktowa / Product photography
  • Fotografia kulinarna / Food photography
  • Packshoty / Packshots
  • Projektowanie logo / Logo design
  • Projektowanie wizytówek / Businesscard design
  • Identyfikacja wizualna / Brand identity

Kontakt / Contact

kontakt@jarekkwas.pl

 

+48 696 398 208

 

ul. Towarowa 20B

10-417, Olsztyn

Poland